Kobieta po trzydziestce

Witam!
Również, jak Ursus, jestem z Galicji, a dokładnie z Krakowa. O sobie mogę powiedzieć tyle, że chodze do II klasy (co prawda profil mat-fiz-inf, ale ścisłe myślenie i logikę odziedziczyłem po skrupulatności urzędników austro-węgierskich) X LO w Grodzie Kraka. Zainteresowania - oczywiście: ograniczony, skrajnie postępujący patriotyzm młodego Austro-Węgra krwi polskiej. Zrobiłem już sobie 6 godeł C.K. Monarchii (1 malowane, 2 wypalane w drewnie, 2 wyszywane - na torebce od maski gazowej i torebce na granaty oraz na podstawce trzymającwej mi pióro na biurku) i jedną tarczę herbową, kocham jeździć po fortach dawnej Twierdzy Kraków; również po innych obiektach tego typu w kraju - np. robiłem za ambasadora w Kongresówie kilka razy (Dęblin, Modlin).
Z literatury preferuję dzieła Czumy i Mazana, oczywiście te o Krakowie, C.K. Franciszku Józefie I i jego Kraju. No i oczywiście Szwejk - podstawowe dzieło w mojej biblioteczce . Słucham Iron Maiden, Rammstein, Nightwish, Green Day, Bad Religion, Anti Flag, Metallica'ę, Nirvana'ę i inne podobnego pokroju zespoły. Zwierzęta i inne atrakcje: pies, siostra (młodsza ), rybki. Języki: polski, niemiecki, angielski, trochę łącina, (X)(D)HTML. Stan wolny, piję, nie palę... . Jeśli chodzi o omnie wewnętrznie, to tu ciężka sprawa - romantyk (tutaj się publikuję: memento.uq.pl), dziwak, człowiek opętany przez C. i K. a także przez samo C.K. - przypadek nieuleczalny... . No, jeszcze mogę dodać, że w wolnym czasie, jak nie buszuję po giełdach w poszukiwaniuu ck pieniążków, kleję modele z papieru i plastiku. Mam nadzieję, że nie przesadziłem z opisem .

Pozdrawiam
Michał - przez znajomych nazywany Dobry

Paweł, jak chcesz pomocy to ja hoduje zwierzątka terrarystyczne już kilka lat. Miałam żółwie, gekony, teraz posiadam węże, ptaszniki, skorpiony (prawdopodobnie parka, jeszcze młode, jakbyś chciał skorpiona mogę sprzedać je za 20zl za szt, z ich mieszkankiem są ta skorpiony cesarskie) , i prawdopodobnie jeśli nie wytrzymam do kolejnej giełdy pojawią sie u mnie znów jakieś jaszczureczki niedługo, a jeśli wytrzymam to dopiero w marcu .

Powiedz co byś chciał, tzn. co Cię ciekawi, czy jaszczurki, czy węże, czy kraby, czy płazy jakieś, czy cos z pajęczaków czyli ptaszniki lub skorpiony, ile pieniążków możesz na to przeznaczyć, a ja i inni Ci doradzimy.

A jeśli twój wybór padnie na jakiegoś gada/plaza/bezkręgowca to w Krakowie są dwa sklepy www.biofil.pl i www.gadygady.pl, osobiście polecam bardziej gadygady. No i jeszcze ta stronka którą już podałam.


A chomiki zaliczają sie jak najbardziej do zwierząt egzotycznych

A iść i obejrzeć jak najbardziej warto, ale w M1 raczej mało zobaczysz, zółwia, gekona lamparciego, zbożówke, nie pamietam co jeszcze tam mają Chyba Lampropeltis'a jakiegoś, to chyba było jak byłam tam ostatnim razem. Ale to przed świętami było.


Jak nie było reakcji, to tym razem telefon żeby przyjechali-tamtym się nie chciało to poinformować przełożonych- na dzieci pod ministerstwem edukacji narodowej przyjechali 12 "lodówkami" + radiowozy a takim "hodowcom" nic nie zrobią?
W Krakowie handel odbywał się na terenie AWF,a oni wynajeli teren na wystawe a nie na giełde zoologiczną.Na wniosek ZK też mogliby sie przyłożyć do zrobienia porządku.A Policja ma obowiązek reagowania na łamanie prawa i ja bym tego nie odpuściła.Tylko sie bali biedactwa,ze będą musieli radiowozami zasikane szczeniaki w upale do schroniska odwozić.....

witam
nieobrazajac nikogo sklep w borku faledzkim to jedne wielke gow....

zwierzeta chore, rosliny zaglonione i pobskubywane przez slimaki, malo (prawie wogole) sprzedawcy nieznaja sie na zeczy. aha co do roslin. pytalem sie z ciekawosci kiedy beda mieli dostawe. po dostawie w "głownym" akwa widzialem piekne draceny. jak kupowalem zwirek, to koles powiedzial ze najleprzy bedzie o granulacji wiekrzej niz 1cm.


w tamtych okolicach to tylko carwurze. co z tego ze drogo, jesli masz pewnosc ze ryby sa zdrowe a rosliny... sami zobaczcie.
o profesjonalnosci chyba niemuszemowic.


ps byl juz podobny watek. nazywal sie gielda akwarystyczna w krakowie czy jakos tak.


pozdrawiam

informacja o miejscach naszej akcji w całęj Polsce
16-17.09
1) WARSZAWA - 12.00 Kolumna Zygmunta
Trakt Królewski
Pola Mokotowskie

2) POZNAŃ - 12.00 STARY RYEEK
DEPTAK
CENTRUM KING CROSS

3) KRAKÓW - 12.00 RYNEK koło skarbonki

4) WROCŁAW - 12.00 RYNEK

5) BYDGOSZCZ - STARE MIASTO - sobota
MYŚLĘCINEK - niedziela
park przyJagiellońskiej - niedziela

6) ŚWIĘTOCHŁOWICE
patronat objął prezydent miasta Pan Eugeniusz Moś
- Urząd Miasta - pon.
Komenda Policji - pon.
ZGODA - kościół św. Józefa - sob.18.00
niedz.8.00 - 16.30
PIAŚNIKI - kościół Najśw. Serca -niedz.10.00
Centrum - kościól św.Piotra i Pawła -
niedziela - po mszach
ul.Pocztowa - Sklep Zoologiczny
ul.Katowicka - Sklep Rotweiller
portal " 4łapy"sob. niedz.

7) GLIWICE - ul.Akademicka 16 firma 'Dokument
Serwis" - budynek Politechniki Śl.

8) ŁÓDŹ - wystawa zwierząt - sob. niedz.

9) LUBIN - giełda samochodowa
"DUO VET" - lecznica
" MONAVET" - lecznica

10) CHRZANÓW - RYNEK

11) LEGNICA - CARREFOUR - 11.00 - 14.00 sob., niedz.

12) TYCHY
- PL.SZEWCZYKA
PAPROCANY
STARE TYCHY

13) -

14) GDYNIA - SKWER KOŚCIUSZKI
15) KOMORNIKI - AUCHAN
16) ZAKOPANE - godz. 12.00 KRUPÓWKI
życzę Wszystkim p o wo d z e n i a!
EMIR

witam

w Krakowie macie wieksza gielde:lol:

<LI type=disc>giełda zoologiczna, ul. Balicka (hala na terenie giełdy RTV),
każdy wtorek od godz. 16 - 19, wstęp 5 zł

Znajomi kupuja tam taniej Royala ostatnio byla po 12 zl za kg a unas po 20zl