Kobieta po trzydziestce

23-25.03 ZIELONY ŚLĄSK – dni działkowca i ogrodnika Chorzów

Wraz z początkiem wiosny, w dniach 23-25 marca Silesia Expo i Polski Związek Działkowców organizuje Wiosenną Giełdę Działkową i Ogrodniczą ZIELONY ŚLĄSK. Impreza odbędzie się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie i będzie największym tego typu wydarzeniem w południowej Polsce.
W giełdzie wezmą udział szkółki leśne, producenci sprzętu ogrodniczego i wydawnictwa specjalistyczne. Dla odwiedzających będzie to okazja do zaopatrzenia się we wszystko, co potrzebne do prowadzenia przydomowych ogródków i działek. Podczas giełdy będą mogli dostać wszystkie materiały w jednym miejscu i po konkurencyjnych cenach.
Giełdzie towarzyszy szereg imprez towarzyszących, tj. Śląski Festiwal Grilla i Piwa, pokazy formowania drzewek bon-sai i wystawa kwiatów egzotycznych. Na stoiskach czekać będą także specjaliści udzielający bezpłatnych porad.
W ramach ZIELONEGO ŚLĄSKA będą zorganizowane Regionalne Mistrzostwa Florystyczne Śląska, których finaliści wezmą udział w Mistrzostwach Polski.


Brzmi ciekawie

13-15.04 Ogród i Ty – Targi ogrodnicze i działkowe Kielce

14-15.04 Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Toruń 2007

14-15.04 II Wystawa Aranżacji Ogrodowych SZTUKA OGRODÓW oraz Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw Bydgoszcz

Jak widać trochę się dzieje.
W Poznaniu dopiero w czerwcu z tego co wiem..

Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II
  Cytat:
Napisane przez kasiaher (Wiadomość 8268415) tyle az za te bukiety!
a jak by tak nie mówić że ślubny tylko powiedzieć że np. idę na wesele i chcem bukiecik właśnie taki, ciekawa jestem czy takie coś by przeszło i ile by ta cena wtedy wychodziła.

Te ceny mnie przerażają wiem że to jedyny dzień w życiu i chciałoby się mieć wszystko co nam się podoba ale chyba jest sposób żeby zrobić to jakoś taniej.

Napewno wesele się nie zwróci przy takich kosztach jakie nie które znas poniosą.

Ale raz w życiu można zaszaleć. Ja bedę starać sie to zrobić żeby było pięknie ale z głową.
pewnie ze się da. tylko kwestia czy chcesz jakiś bardzo wyszukany czy nie.
wystarczy jechać na giełde kwiatową, kupić odpowiednie kwiaty i zrobić bukiet samemu. iii da się samodzielnie zrobić bukiet